گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

خرید گیفت کارت گوگل پلی استور

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شارژ اکانت گوگل پلی و اموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی روی لینک زیر کلیک کنید.

 آموزش های استفاده از گیفت کارت گوگل پلی استور

موارد استفاده از گیفت کارت گوگل پلی (gift card google play store) 

پس خرید گیفت کارت گوگل پلی از سایت کاردخوان میتوانید با مراجعه به نرم افزار پلی استور در گوشی های اندروید و یا سایت گوگل و شارژ کردن اکانت گوگل (جیمیل) خود با توجه مقدار گیفت کارتی که خریداری نموده اید نرم افزار های پولی و همچنین خرید درون برنامه ای انجام دهید از بازی گرفته تا نرم افزار ها.

گیفت کارت گوگل پلی چیست و کجا میتوان از آن استفاده کرد:

گیفت کارت گوگل پلی استور برای خرید نرم افزار ها ، بازی ، کتاب ، موزیک و غیره در دستگاه اندورید و سایت گوگل میباشد به این صورت که با شارژ کردن اکانت (گوگل ولت) کیف پول و یا همان جیمیل خود در اپلیکیشن پلی استور اقدام به خرید نموده و یا تاریخچه خرید های خود را نیز مشاهده کنید.

گیفت کارت گوگل پلی استور به معنای کارت هدیه میباشد و علاوه بر اینکه میتوانید با آن از فروشگاه گوگل پلی خرید انجام دهید میتوانید کارت هدیه به عزیزان خود هدیه دهید.

گیفت کارت گوگل پلی در انوع 5 دلاری 10 دلاری ، 15 تا 200 دلاری موجود میباشد.

دقت داشته باشید که گیفت کارت برای هرکشوری میباشد آدرس جیمیل شما نیز باید برای همان کشور باشد بعنوان مثال اگر از سایت کاردخوان گیفت کارت گوگل پلی آمریکا خریداری کرده اید پس باید ادرس جیمیل شما نیز برای آمریکا باشد.

برای اطلاع از نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی استفاده از آن و تغییر ادرس جیمیل خود به قسمت آموزش های سایت کاردخوان مراجعه کنید یا اینجا کلیک کنید.

گیفت کارت گوگل پلی آمریکا 9 محصول وجود دارد

لیست مقایسه محصولات

انصراف