قوانین و شرایط سایت کارد خوان

کاربر گرامی لطفاً نکات  زیر را برای استفاده بهینه از خدمات سایت کاردخوان به دقت ملاحظه فرمایید.

      

مشتری گرامی حتما و لطفا قبل از نهایی کردن پرداخت از انتخاب گیفت کارت و نحوه استفاده آن و اینکه آیا دستگاه و سایتی که قصد خرید از ان را دارید این نوع از گیفت کارت را پشتیبانی میکند اطمینان حاصل کنید. زیرا امکان عودت وجه و یا تعویض کارت وجود ندارد.

از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم این مورد تنها با هماهنگی والدین آنها امکانپذیر میباشد.

           

ثبت شماره تلفن همراه و ثابت جهت احراز هویت الزامی میباشد

       

به دستور پلیس فتا خرید ها با مبالغ بالا نیازمند احراز هویت و ارائه مدارک هویتی میباشد که در این صورت کارشناسان ما جهت اخذ تصویر مدارک هویتی به صورت سلفی با شما تماس میگیرند. و این فرایند تنها یکبار برای هر مشتری انجام میشود.
شخص خریدار حتما و فقط برای خود خرید انجام دهد و به هیچ عنوان برای شخص دیگری خرید نکنید. خرید برای اشخاص دیگر غیر قانونی میباشد. و به هیچ عنوان اطلاعات حساب کاربری خود در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

( توجه فرمایید اشخاصی هستن با مبالغ دزدی قضد خرید از سایت ها دارند چنانچه این افراد به هر عنوانی از شما درخواست کردن که مبلغی را به حساب شما واریز کنند و شما برایشان خرید انجام دهید به هیچ عنوان قبول نکنید چون در اینده مسئولیت آن با شخص خریدار میباشد .)

        چنانچه هنگام استفاده از گیفت کارت مشتری اعلام کند که با پیغام خطا ( این کارت قبلا استفاده شده است ) روبرو شده است باید از طریق تماس با پشتیبانی شرکت اراِئه کننده گیفت کارت (اپل-گوگل -سونی و ...) تماس گرفته و برای ما از صفحه چت شما با ان شرکت اسکرین شات ارسال کنید چنانچه زمان استفاده از کد قبل از خرید شما بوده طبیعتا کد جایگزین برای شما ارسال میشود در غیر این صورت مشکل از سمت خریدار بوده است و کد جایگزین نمیگردد. این پورسه بین 1 روز تا 10 روز ممکن است زمان ببرد.

         امکان پیگیری گیفت کارت هایی که مدت طولانی از خرید ان گذشته است ممکن نمیباشد ، چنانچه قصد دارید گیفت کارت را برای مدت طولانی استفاده نکنید از خرید کردن اجتناب کنید.

با اطلاعات صحیح و واقعی خرید کنید و با کارت بانکی خود پرداخت کنید.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات درست  به عهده خریدار میباشد.

قوانین عمومی


توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های سایت کاردخوان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در شرایط و قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کاردخوان  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در این صفحه درج شده و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت کاردخوان از سوی کاربر است.